World Tour

De WORLD TOUR competitie is een jeugdcompetitie voor de jongste jeugd van de Pettelaer, zodat zij zich kunnen ontwikkelen op hun eigen niveau en extra spelplezier beleven op de tennisbaan. Tennis is vooral leren door naast de trainingen veel extra te tennissen.

Deze competitie is gestart in september 2013 en wordt georganiseerd door de KNLTB.

Deze competitie is speciaal opgezet voor de jongste jeugd zodat zij zich allemaal op hun eigen niveau en leeftijd kunnen ontwikkelen in het spelen van tenniswedstrijden.

 

In de verschillende niveaus wordt met verschillende ballen gespeeld zodat de kinderen op elk niveau toch al rally’s kunnen spelen. Ook de puntentelling wordt spelenderwijs stap voor stap opgebouwd naar de puntentelling die we allemaal kennen.

 

Speeldata

Elke 1e zondagochtend van de maand, ook in vakanties, is er zo’n competitieochtend.  

De speeldata in het voorjaar/zomer zijn:

 Datum Afdelingen op het park
Aantal banen

6-Mar-16

Oranje afdeling 74, 77

4

20-Mar-16

geen wedstrijden

 

3-Apr-16

Oranje afdeling 182

3

24-Apr-16

Rood afdeling 62, oranje afd 77

6

22-May-16

oranje afd 232

3

12-Jun-16

oranje afd 442, 238

6

Leeftijd en banen
Er wordt gespeeld in de niveaus Rood en Oranje. (6 tot 11 jaar).

 

Leeftijd geboortjejaar

6 jaar

2010

7 jaar

2009

8 jaar

2008

9 jaar

2007

10 jaar

2006

11 jaar

2005

Rood (mini)

 

 

 

 

 

 

Oranje (driekwart)

 

 

 

 

 

 

  

              

Indeling van de World Tour teams in het voorjaar/zomer van de Pettelaer 2016.

 

ROOD

(Achter)naam

Tussenvoegsel

Roepnaam

Backer

de

Eva

Brok

den

Olivier

Eurlings

 

Kim

Glaudemans

-

Sofie

Herpen

van

Yke

Huo

 

Lynn

Nieuwenhuis

 

Tara

Robberecht

 

Max

Slaats

 

Isa

Voort

Van der

Anne


ORANJE 2

(Achter)naam

Tussenvoegsel

Roepnaam

Delidimos

 

Alicia

Janissen

 

Neeltje

Rijswijck

van

Emma

Verhoeven

 

Noor

 

 

ORANJE 1 – TEAM 1

(Achter)naam

Tussenvoegsel

Roepnaam

Brok

den

Julius

Janissen

 

Job

Kuilman

 

Emma

Kuilman

 

Imke

Robberecht

 

Tom

Scholten

 

Noor

Straaten

van

Kiko

Straaten

van

Ébba

 

ORANJE 1 –TEAM 2

(Achter)naam

Tussenvoegsel

Roepnaam

Bennebroek

 

Emilie

Isaia

 

Emilie

Jansen

 

Imke

Slijkhuis

 

Rutger

Wilmer

 

Floris

 

GROEN

(Achter)naam

Tussenvoegsel

Roepnaam

Hoeckel

van

Feline

Huikeshoven

 

Milo

Huveneers-Bacon

 

Esme

Lent

van

Roos

Netscher

 

Ferenc

Raedts

 

Mees

Tabaksblat

 

Emmanuel

Thiel

van

Renee

Thiel

van

Elle

Timmermans

 

Lans


To Top

Ogenblik a.u.b. ...