Zondag gemengd 1 t/m 17

2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

4e in poule 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE MAST 2660024624
2.GOIRLE 1650121921
3.BASTION BASELAAR 36303161416
4.DE PETTELAER 16303161416
5.BOEKEL 16204131713
6.HELVOIRT 162049219
7.MAASPOORT 160066246

Spelers (5)