Zondag Dames 1

3e klasse Dames Zondag

3e in poule 3e klasse Dames Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HELVOIRT 17610311131
2.BAS DONGEN 17511301230
3.DE PETTELAER 17412261626
4.BOEMERANG 17322241824
5.BOEKEL 17403212121
6.WETTENSEIND 17124172517
7.DE BROEKHOEK 17115142814
8.TILBURG 170075375

Spelers (5)