Zaterdag Heren 1

2e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

8e in poule 2e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BAS DONGEN 1760122622
2.RAAMSDONKSVEER 1752020820
3.TILBURG 67403171117
4.DE VIJFHUIZEN 17313151315
5.ALPHEN 17304141414
6.ACHTER DE BOGEN 17133101810
7.RAAMSDONKSVEER 271247217
8.DE PETTELAER 171067217

Spelers (8)