Vrijdag middag herendubbel 50+

1e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag

5e in poule 1e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 1e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GOIRLE 1770025325
2.MALISKAMP 1751121721
3.DE RAUWBRAKEN 17502181018
4.QUIRIJN 17223121612
5.DE PETTELAER 17223121612
6.RUITERSVAART 17214101810
7.DAVID LLOYD-VELDHOVEN 171158208
8.BASTION BASELAAR 170166226

Spelers (8)