Vrijdag Heren 2

2e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 2e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.QUIRIJN 1752023523
2.FRISSELSTEIN 4752023523
3.HTC SON 2633018618
4.BASTION BASELAAR 16222111311
5.VESSEM 17214101810
6.DE KREKEL 372059199
7.MEERHOVEN 171067217
8.DE PETTELAER 251043173

Spelers (6)