Vrijdag Dames 1

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE PETTELAER 1761021721
2.DE KLINKAERT 2741219919
3.ENGELEN 37412171117
4.ASMUNT 27313161216
5.LOON OP ZAND 57223131513
6.ACHTER DE BOGEN 57223131513
7.BOEMERANG 171249199
8.DE RAUWBRAKEN 471064244

Spelers (5)