Donderdag Dames 4

3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid)

7e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 15 november
0
DE PETTELAER 4
0
TOPIO 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GEMERT 3770027127
2.DE WITTE SCHARE 3751123523
3.BASTION BASELAAR 1751121721
4.LANGENBOOM 37403151315
5.TOPIO 37304121612
6.BOEKEL 572059199
7.DE PETTELAER 460061231
8.TOPIO 560060240

Spelers (3)