Donderdag Dames 3

3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid)

7e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid)
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DONKELAAR 1761025325
2.THADIA 2750219919
3.DE LISSEVOORT 37322171117
4.DE RAAM-LIESHOUT 27412161216
5.DE PETTELAER 17313151315
6.WOBURNPARK 17223121612
7.DE PETTELAER 371065235
8.MEERHOVEN 570163253

Spelers (6)