Donderdag Dames 2

3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid)

4e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid)
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BOEKEL 4770025325
2.DE HUT 2742120820
3.TOPIO 27421181018
4.DE PETTELAER 27403161216
5.GEMERT 47223131513
6.LANGENBOOM 27133121612
7.'T SLOTJE 170255235
8.DE RAAM-WANROIJ 270163253

Spelers (6)